Auto-elektro opravy

V oblasti auto-elektro oprav máme dlouholetou tradici a spousty zkušeností. Provádíme opravy hlavních komponent spousty různých značek. Mezi námi opravované agregáty patří například.

Startéry

Provádíme opravy startérů různých typů a značek.

Alternátory

Nabízíme opravu alternátoru včetně demontáže a zpětné montáže na vozu zákazníka.

Kabelové svazky

Renovace kabelových svazků provádíme většinou po klempířských opravách, požárech nebo el. zkratech. Časté poškození svazků je vlivem stáří a oxidace. Poškozenou část svazku nahrazujeme novými kabely, včetně originálních konektorů. Na stavebních strojích při velkém poškození provádíme kompletní výměnu celé kabeláže.

Kabeláže pro tažná zařízení

Tažné zařízení vybavujeme buď kabeláží určenou přímo na konkrétní automobil, nebo námi zhotovenou na míru přímo ke konkrétnímu autu. K zapojení používáme převodníky a nebo zapojujeme přímo do řídící jednotky auta. Zařízení lze vybavit 7 pólovou nebo 13 pólovou zásuvkou. Rovněž je třeba na některých vozech drát na odpojení koncových – mlhových světel na tažném vozidle při připojení přívěsu. Rovněž provádíme opravy těchto kabeláží při poškození na již namontovaném tažném zařízení.

Montáž doplňků

Montáž provádíme dle přání zákazníka. Je možné doporučit, popřípadě vybrat a dodat zboží našich partnerských dodavatelů. Nejčastěji montované doplňky jsou autorádia, centrální zámky, dálkové ovládání centrálního zamykání, elektrické stahování oken, parkovací senzory, přídavné světlomety, denní svícení a automatické rozsvěcování světel.