Čištění klimatizace ozonem Brno-Slatina

Vyzkoušejte jednu z nejúčinnějších technologií, s jejíž pomocí se hravě zbavíte nejen mnoha nebezpečných virů a bakterií, ale i nepříjemného zápachu.

Co je ozonové čištění a kdy se používá?

Nepříjemný odér a těžký vzduch šířící se celým vozidlem často potrápí nejednoho řidiče. Když nejrůznější voňavky a jiné čisticí prostředky selžou, klade si většina z nich otázku, jak se tohoto nenáviděného problému elegantně zbavit. Odpověď je přitom úplně jednoduchá – stačí vyzkoušet čištění klimatizace ozonem, jež nabízí oproti jiným metodám dlouhotrvající účinek, a především do interiéru vozidla navrací příjemný pocit svěžesti.

Ozon je jeden z nejsilnějších dezinfekčních prostředků, který při kontaktu s ostatními molekulami naruší jejich strukturu, a tím zničí buňky škodlivých zárodků. Právě z tohoto důvodu dnes čištění ozonem nabírá na popularitě a stává se účinným pomocníkem v boji proti virům i zápachu.

Nejčastější příčiny zápachu v autě a jak je řešit

Hlavním důvodem, proč interiér vozidla většinou nevábně voní, je především usazený cigaretový kouř, který nejde jednoduše odstranit. Takový kouř může dráždit oči a horní cesty dýchací. Zatímco spreje do auta jeho přítomnost pouze potlačují, kvalitní dezinfekce klimatizace ozonem dokáže tento problém skutečně odstranit.

Časté potíže způsobuje i voda, jež se v zimě snadno dostane do vozu z tajícího sněhu, který se zvenku dovnitř nanesete. Následně může docházet kvůli vlhkosti ke vzniku plísní a situaci příliš neusnadní ani zanesená klimatizace vozu, v níž zejména při špatném používání také zůstávají zbytky vlhkosti. Nepříjemný problém je na světě, a ozonové čištění klimatizace vozidla se poté stává jediným vhodným řešením. V opačném případě těžký vzduch doplněný o pronikavý zápach narůstá a cestování se stává utrpením.

5 výhod ozonového čištění

Dezinfekce klimatizace ozonem dnes patří mezi poměrně nové technologie na trhu, které vaše auto pomohou zbavit mnoha nebezpečných virů, bakterií a především nepříjemného zápachu. Navíc, na rozdíl od běžného čištění autoklimatizace, je tato metoda velice účinná a přitom cenově dobře dostupná. A proč vlastně nyní čištění klimatizace ozonem nabírá mezi českými motoristy na takové popularitě?

  • účinně ničí bakterie a viry
  • je zcela bezpečný pro alergiky
  • spolehlivě zneškodní jakýkoliv nepříjemný zápach
  • vydezinfikuje celé vozidlo
  • po čištění nezanechává šmouhy ani fleky

Díky tomu, že dezinfekce klimatizace ozonem spolehlivě ničí choroboplodné zárodky, napomáhá tak předcházet mnoha respiračním onemocněním, jichž je zanedbaná ventilace často původcem.

Ozonové čištění klimatizace ve třech krocích

Jelikož chceme, aby tato oblíbená technika přinesla jen ty nejlepší účinky a vaše auto vydrželo bez zápachů a bakterií co možná nejdéle, nezaměřujeme se při čištění ozonem jen na jeho aplikaci, ale poskytujeme 100% servis, i co se odstranění možných původců potíží týče.

1. Příprava na ošetření ozonem

Vaše naprostá spokojenost s konečným výsledkem, tedy vozidlem bez zápachu, je pro nás zásadní prioritou. Ještě před tím, než na dezinfekci klimatizace ozonem zamíříte, doporučujeme vám vozidlo vysát a odstranit z něho běžné znečištění (plné popelníky, špinavé koberečky apod). Díky této přípravě na čištění dosáhneme maximálního účinku a váš automobil tak vydrží bez zápachu mnohem déle.

2. Ozonátor v akci

Po příjezdu k nám, do vašeho vozidla umístíme generátor, který začne vytvářet ozon. Samotná sterilizace vozidla – čištění klimatizace ozonem, trvá podle potřeby většinou třicet minut až jednu hodinu, a to v závislosti na velikosti vozidla.

3. Závěrečné odvětrání

Jakmile je proces ozonového čištění u konce, necháme ještě vaše vozidlo dostatečně dlouho vyvětrat, a pak si již můžete vychutnat pohodovou jízdu v příjemném prostředí bez zápachu.

S ohledem na délku procesu doporučujeme po předchozím objednání u nás nechat vozidlo přistavené na kompletní proceduru. V rámci čištění vozu ozonem doporučujeme i výměnu kabinového filtru klimatizace, či samotnou kontrolu a doplnění klimatizace.

Chcete se zbavit nepříjemného zápachu a nebezpečných bakterií? Neváhejte, a vyzkoušejte naše čištění klimatizace ozonem ještě dnes.